Administrativt ansatte

Vi strekker oss langt for å være tilgjengelige. Hvis vi ikke svarer på sentralbordnummeret utenom ordinær kontortid sender du en mail til nettstudier@nya.no eller direkte til den du ønsker kontakt med. 

Kjell Rosland

Kjell Rosland

Stilling: Daglig leder

Mobil : 41686906

E-post: kjell.rosland@nya.no

Astrid de Mora

Astrid de Mora

Stilling: Studiesjef

Sentralbord : 46440700

E-post: astrid.de.mora@nya.no

Hege Børke Lillekroken

Hege Børke Lillekroken

Stilling: Studierådgiver

Mobil : 99585026

E-post: hege.borke.lillekroken@nya.no

Kristin Hennum Storflåten

Kristin Hennum Storflåten

Stilling: Administrativ koordinator

Mobil : 90369330

E-post: kristin.hennum.storflaaten@nya.no

Jarle Lyngby

Jarle Lyngby

Stilling: Økonomiansvarlig

Mobil : 45296059

E-post: jarle.lyngby@nya.no

Eigil Norén

Eigil Norén

Stilling: Kvalitets- og utviklingssjef

Mobil : 93405569

E-post: eigil.noren@nya.no

Mohamed Musaui

Mohamed Musaui

Stilling: Kontormedarbeider

Mobil : 90419921

E-post: mohamed.musaui@nya.no

Elisabeth Ulleberg

Elisabeth Ulleberg

Stilling: Prosjektleder

Mobil : 95204919

E-post: elisabeth.ulleberg@nya.no

Besøksadresse:

Sandakerveien 116, 0484 Oslo.

Postadresse:

Postboks 4483 Nydalen, 0403 Oslo